Lahko pecivo

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

6. jan 2005 16:05

Ne skrbi, samoTRES DOBRO namaži, bolj kot za navadno torto, sploh po žlebičku! Če maš koga z malimi prstki zraven, je najlažje (pri nas sem to kar jaz). Jaz sem namazala kar z margarino, pa se ni nobenkrat čisto nič prijelo. kar pogumno! Ni tako težko kot izgleda, žlebički so ravno za velikost prstkov (mojih, seveda:)! Hec, ne, najbolj očitne stvari so najbolj skrite:) Nadev s skuto bo tudi super. Tega sem napisla samo zato, ker je ful izi in res lahek, super za diete in po praznikih, pa še lepo zgleda. Za skuten nadev bi lahko bil tudi drug model, ker skuta ne teče, želatina pa, dokler se ne strdi. Ampak če imaš modelček že doma, ga le sprobaj, boš vidla, da ti bo všeč:) Veri

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

8. jan 2005 19:48

Model moraš namazati z margarino nato pa ga posuti še z moko , da gre lepo ven . Jaz ti priporočam osvežilno limonino pito , ki jo seveda nartediš z lahko skuto ( manj maščobe ), pita je zelo osvežilna in pa tudi dobra. slamca8

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

13. jan 2005 7:41

Priporočam jafa pecivo. Recept, ki me je navdušil (tudi goste) je v bazi po imenom Jaffa piškoti. Mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti